Team

Praktijkeigenaren:

Therapeuten:

Timon
Timon Keulers:
timon@adamstotalbalance.nl

  • Algemeen fysiotherapeut
  • Medisch Fitness
  • Rugrevalidatie
  • Heup en knierevalidatie
  • Hartrevalidatie
  • Medical Taping
anita
Anita Keeris:
anita@adamstotalbalance.nl

  • Algemeen fysiotherapeut
  • COPD
  • Cyriax
  • Claudicatio Intermittens (etalagebenen)
  • Hartrevalidatie
ed
Ed Kennis:
ed@adamstotalbalance.nl

  • Algemeen fysiotherapeut
  • Sportfysiotherapeut
  • Reuma
  • Knie- en heuprevalidatie
  • Hersteltrainer voetbal
wendy-p
Wendy Peeters:
wendyp@adamstotalbalance.nl

  • Algemeen fysiotherapeut
  • COPD
  • Medische Fitness
  • Medical Taping
  • Dry Needling
  • Knierevalidatie
dana
Dana Mollen:
dana@adamstotalbalance.nl

  • Algemeen fysiotherapeut
  • Psycho somatisch fysiotherapeut
  • Chronische pijn en vermoeidheid
  • Cyriax

Fitnessinstructeurs:

ineke
Ineke Bullens
ineke@adamstotalbalance.nl

  • Voedingsconsulente
  • BenFit coach
  • Spinninginstructrice
  • Yogainstructrice
  • Fitnessinstructrice
  • Elastiektraining
  • 55+ gym
daan
Daan Jacobs
daan@adamstotalbalance.nl

  • Fitnesstrainer
  • Personal Trainer
  • BenFit coach
  • Spinninginstructeur
  • Elastiektraining
daan
Marieke van Beers

  • Fitness instructrice
  • Spinninginstructrice
  • Elastiektraining
daan
Sander van Leuven

  • Fitnessinstructeur
  • Spinninginstructeur
  • Elastiektraining

Instructeurs groepslessen:

carien
Carien Maas

  • Yoga
  • Balie
henk
Henk Jansen

  • Elastiektraining
  • 55+ gym
  • Fitnessinstucteur
patricia
Patricia Louwers

  • Steps
  • Balie
  • Fitnessinstructrice
  • Elastiektraining

Baliemedewerksters:

wendy-v-l
Wendy van Lippen
wendy@adamstotalbalance.nl
adrie
Adrie Tiemessen